BIURO RACHUNKOWE ABIK ACCOUNTANT W GDYNI KSIĘGOWOŚĆ I DORADZTWO PODATKOWE |

BIURO RACHUNKOWE ABIK ACCOUNTANT W GDYNI KSIĘGOWOŚĆ I DORADZTWO PODATKOWE

Biuro rachunkowe ABIK Accountant Gdynia świadczy kompleksowe usługi księgowe małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, które były obsługiwane przez biura rachunkowe, dobrze wiedzą, że pomoc wykwalifikowanego księgowego to znaczne ułatwienie i duża oszczędność czasu.

Zakres naszej działalności to szeroko rozumiana księgowość, czyli m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz ewidencji przychodów (ryczałt). Przygotowujemy rozliczenia podatkowe i księgowe oraz rozliczenia z ZUS, zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową. Jak wszystkie rzetelne i wiarygodne biura rachunkowe świadczące bezpieczne i najwyższej jakości usługi ABIK Accountant posiada niezbędne do prowadzenia usług księgowych certyfikaty oraz ubezpieczenie OC.

Jeśli potrzebujecie Państwo sprawdzonego i rekomendowanego podmiotu, który zadba o Waszą księgowość i sondujecie w tym celu biura rachunkowe, sprawdźcie ABIK Accountant. Zapraszamy do naszej siedziby na spotkanie z naszymi specjalistami – Gdynia, Unruga 58, I piętro.

This theme is designed by database of logos along with Corporate Office, Business Listings and Dress Shoes